خانه / اخبار / ربات های خانگی آمازون تا اوایل سال 2019 از راه می‌رسند

ربات های خانگی آمازون تا اوایل سال 2019 از راه می‌رسند

ربات های خانگی آمازون در حال توسعه بوده و احتمالا تا اوایل سال 2019 میلادی تولید خواهند شد. ربات های جدید آمازون با بهره‌گیری از الکسا می‌توانند همراهی همیشگی برای کاربران باشند.

مطابق با گزارش جدید بلومبرگ، آمازون روی ساخت ربات های خانگی کار می‌کند. این پروژه با اسم رمز “Vesta” شناخته شده و هم‌اکنون قسمتی از بخش تحقیق و توسعه Lab126 است.

این گزارش نشان می‌دهد که آمازون چندین سال روی این پروژه مشغول فعالیت بوده، ولی اخیرا در حال استخدام افراد جدید است. با توجه به گزارش، مدیران به دنبال کارمندانی جدید با عناوینی همچون «مهندس نرم افزار، رباتیک» و «مهندس ارشد حسگرها» برای پروژه هستند. هرچند، مسئولیت دقیق این عناوین شغلی مشخص نشده است.

ما هنوز هیچ اطلاعاتی در رابطه با وظایف و توانایی‌های ربات های خانگی آمازون نداریم. با این حال، بلومبرگ با استناد بر اطلاعات منابع مختلف می‌گوید می‌توان این محصولات را نسخه سیار دستیار مجازی الکسا با امکان همراهی کاربران در مکان‌هایی که دستگاه‌های “Echo” نگهداری نمی‌شوند، در نظر گرفت.

هم‌اکنون نمونه‌های اولیه این پروژه با قابلیت‌هایی همچون دوربین‌های پیشرفته و نرم افزار بینایی کامپیوتری توسعه پیدا کرده است. آمازون می‌خواهد این ربات‌ها را تا پایان سال در خانه کارمندان خود و تا پایان سال آینده در خانه مصرف‌کنندگان به کار گیرد. فعلا هیچ اطلاعاتی از قیمت در دست نیست.

درباره‌ی admin

جعبه "همچنین ببینید"

مدل آزمایشی ارز دیجیتال ملی آماده شده است

وزیر ارتباطات با اعلام این خبر که مدل آزمایشی ارز دیجیتال ملی آماده شده است، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0

Your Cart